Jdi na obsah Jdi na menu
 


O NÁS

SLOVA V.KOPEČNÉHO(redaktor AKURNIK.CZ)PO POSLECHU NAŠÍ POSLEDNÍ DESKY:,,JE TO DOBRÝ,NA TO JAKÝ JSTE ČURÁCI V POHODĚ,ANDROŠI"

 

 

 SLOVA J.E.FRIČE o textu naší písně Pes na zelenině: báseň jak z Erbena! nebo z Poeových horrorů....

SLOVA BÁSNÍKA IVOŠE KREJZKA:
Chtěl bych tady na internetu vyslovit veřejnou pochvalu kapele Mongolovy městské sady ( https://www.facebook.com/Mongolovymestskesady?fref=ts ) za skvělé ztvarnění mojí básně "Holoubek" . Duch vánoc zůstal zachován a to je důležité,jak pro nás,tak i pro ostatní degenerace...............

 

fotoreport od prezidenta 1.fpc:

 

 

Vznikli jsme v r. 1993 jako logické vyústění touhy po slávě. Když se sláva do léta 1996 nedostavila, dočasně jsme pozastavili činnost, abychom ji v únoru 2012 zase obnovili. Těšte se na spoustu depresivních, tedy poměrně skočných písní.

 

467130_429577910395089_1320721405_o.jpg

 

na webu klubu Rybanaruby o nás bylo:

Psychedelická kapela Mongolovy městské sady vznikla původně jako volné seskupení kolem nejnevyzpytatelnějšího perkusionisty na světě – Ivana Veselého, kterého v některých skladbách neuslyšíte vůbec a v jiných zas tam, kde by to nikdo nečekal. Kdyby kapela vznikla o 4 roky dřív, v klidu by snesla označení, "undergroundová", ale vznik až v roce 1993, tedy po plyšové revoluci, jí přiděluje nálepku "alternativní". Po 16-ti letém spánku se probouzí na jednu sezónu a pak zase na 16 let ulehá, takže je to jedna z prvních a možná i posledních možností ji slyšet naživo.

z korespondence s panem Fidem:

 

byl jsem v galerii pod petrovem. v pátek. že tam vše domluvím, ale akorát jsem se ožral a prolnulo se to s nějakýma narozeninama a oslavenci a dj v jedné osobě jsem sprostě vynadal že nemá mongolovy městské sady, přičemž havran vzorně sekundoval a rozdal k té příležitosti leták.
-f-
 
na stránkách www.sopel.freemusic.cz bylo toto:
 
Mongolovy městské sady. Čím býval Oka mžik pro Boskovice a Idiot Crusoe pro Brno, tím jsou dnes Mongolovy městské sady minimálně pro OstBlock.